صفحه مورد نظر وجود ندارد!

کاربر گرامی سلام این صفحه موجود نمیباشد شاید شما آدرس را اشتباه وارد کردید و یا مطلب مورد نظر را حذف کردیم شما میتوانید به صفحه اصلی سایت 3my.ir مراجعه نمایید.

سایت تیری مای سایتی بروز است اما این صفحات 404 رتبه سایت و اعتبار سایت را خراب میکند و کاربران را ناراضی میکند، کاری میکند که کاربر برود و پشت سرش را هم نگاه نکند اما من در تلاش هستم این صفحات را کم و کمتر کنم و به حداقل برسانم.

وقتی دیدم در سایت تیری مای صفحات 404 به وجود آمده تصمیم گرفتم مطلبی بنویسم با نام صفحه مورد نظر وجود ندارد! که به شما بگویم بابت موجود نبودن مطلب سایت و مواجه شدن با صفحه 404 ناراحت و شرمنده هستم.

لطفا برای کمک به من و سایت تیری مای 2 کار را انجام دهید:

1 – اگر از سایت گوگل و یا موتور جستجوی دیگری وارد این سایت شدید و با این صفحه مواجه شده اید، آدرس این صفحه را از طریق ایمیل به ما گزارش کنید تا در سریعترین زمان ممکن صفحه را درست کنیم، برای اطلاع از راه های ارتباطی ما اینجا را کلیک کنید.

2 – با مراجعه به صفحه اصلی سایت یک نگاهی به مطالب سایت بیاندازید و اگر مطلب خوبی برای خواندن پیدا نکردید سایت را ترک کنید.

 

مطلبی هم در زیر مینویسم که اگر با صفحات 404 آشنایی ندارید آشنا شوید، باعث افتخار من هست که کاربرانی مانند شما دارم 🙂

 

ارور 404 چیست؟

خطای 404 زمانی رخ می دهد که صفحه ای از وبسایت شما که کاربر درخواست کرده در سایت شما موجود نیست. زمانی که کاربر آدرسی را در سایت شما تایپ می کند که این صفحه در سایت شما وجود ندارد و یا آدرس آن تغییر کرده و با نمایش خطای 404 به کاربر نشان می دهد که این صفحه یافت نشد.

 

منبع: mihanwp

دسته بندی ها:

داستان یک هدف همیشه دوست داشتم سایتی راه اندازی کنم با محتوای مفید، سایتی که هدفش فقط و فقط ارتقا دانش کاربران فضای مجازی باشه نه سودآوری و دیده شدن از سیاست های ناشایست برخی مدیران هم استفاده نمیکنم که به هر کاری دست میزنند تا تعداد بازدید کنندگان و نظرات سایتشون بره بالا. امیدوارم مسائل مالی سایت رو هم اون بالایی حل کنه که بتونم پرقدرت به انتشار مطالب مفید برای شما عزیزان بپردازم. فقط میتونم بگم اگر از مطالب سایت خوشتون میاد بیشتر به سایت سربزنید. بازدید و نظرات واقعی شما به من انرژی خیلی زیادی میده.

کانال تلگرام